Urządzenia i akcesoria komputerowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oprogramowanie

Oprogramowanie

Produkty od 341 do 360 z 637

Comarch ERP XL

 Comarch ERP XL

Zintegrowany system klasy ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Przekonaj się, dlaczego Comarch ERP XL od lat jest najczęściej wybieranym systemem klasy ERP w Polsce. Dołącz do ponad 4000 Klientów z różnych branż. więcej »
Dodano: 2013-10-04
COMARCH

Program antywirusowy NOD32

Sprzedaż i instalacja oprogramowania antywirusowego ESET Nod32, licencje zbiorcze dla firm jak również pojedyncze dla klientów indywidualnych. Klient kupując pakiet co najmniej 5 licencji w wersji dla firm otrzymuje licencję do użytkowania oprogramowania na serwerowych systemach operacyjnych. więcej »
Dodano: 2013-09-25
ESET

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Oferujemy oprogramowanie dla firm, niezbędne do prowadzenia działalności m.in. w sprzedaży czy księgowości. Linia InsERT GT: Subiekt GT, Rachmistrz GT Gratyfikant GT, Rewizor GT, Gestor GT, Subiekt Sprint, Sello, mobilny Subiekt, rozszerzenia InsERT: niebieski Plus, czerwony Plus, zielony Plus Linia InsERT nexo: Subiekt nexo, Subiekt nexo pro, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo pro, Rewizor nexo, Rewizor nexo pro więcej »
Dodano: 2013-09-24
Brak danych

Tanie oprogramowanie dla sklepów (145 zł netto)

 Tanie oprogramowanie dla sklepów (145 zł netto)

QUATTRO Eco to uproszczona wersja programu Merkury Quattro służąca głównie do programowania i obsługi kas fiskalnych. Quattro Eco dedykowany jest do małych i średnich sklepów chcących w łatwy sposób zarządzać baza towarową. obsługa listy towarów (prosta i szybka zmiana opisów towarów, dodawanie nowych towarów) programowanie listy towarów w kasie fiskalnej automatyczny odczyt danych z kasy fiskalnej możliwość obsługi i sprzedaży na drukarce fiskalnej wykonywanie podstawowych raportów sprzedaży sporządzanie remanentów prosta instalacja uproszczona ewidencja zakupów nadzór nad magazynem rejestracja sprzedaży uproszczona analiza wyników finansowych Program Quattro Eco, dzięki możliwości uaktualnienia do pełnej wersji Quattro, może ewoluować i rosnąć razem z firmą. Aktualizacja programu z wersji Quattro Eco do pełnej wersji Quattro jest bardzo prosta i można ją wykonać w każdym momencie, za dopłatą stanowiącą różnicę cen pomiędzy wersjami. więcej »
Dodano: 2011-04-10
Brak danych

Darmowe oprogramowanie dla małej gastronomii

 Darmowe oprogramowanie dla małej gastronomii

IzzyREST ZA DARMO Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji darmową wersję programu izzyRest. Program przeznaczony jest dla klientów, którzy rozpoczynają dopiero działalność gastronomiczną, nie mają dużych potrzeb odnośnie oprogramowania i chcą odłożyć w czasie koszt zakupu systemu komputerowego. W stosunku do pełnej wersji, izzyRest w wersji JŁ posiada kilka ograniczeń: - brak możliwości korzystania z programu na kilku komputerach (zawsze jest to wersja jednostanowiskowa), - brak możliwości zainstalowania serwera bazy danych na innym komputerze - serwer bazy danych musi być zainstalowany na tym komputerze na którym działa program, - brak możliwości prowadzenia magazynów, - brak kont użytkowników i systemu uprawnień - istnieje tylko jeden użytkownik administrator z pełnymi prawami dostępu Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu programu drogą mailową można z niego korzystać za darmo przez rok. Po tym okresie można zakupić pełną wersję programu bez utraty jakichkolwiek danych więcej »
Dodano: 2011-04-10
Brak danych

PC Market Lite

 PC Market Lite

PC Market Lite Najtańsza wersja PC Marketa przeznaczona wyłącznie dla obsługi kasy lub drukarki fiskalnej. Program umożliwia proste i samodzielne programowanie w kasie fiskalnej, jak również umożliwia odczyt sprzedaży z kasy. Program jest przeznaczony do obsługi małych sklepów, które nie potrzebują pełnego programu. Możliwe jest przejście w przyszłości na pełny PC Market -klient dopłaca tylko różnicę w cenie. Zapewniamy instalację i szkolenie za dodatkową opłatą. więcej »
Dodano: 2013-09-18
insoftCena: 150 zł

Klasa produktu:Program sklepowy
Typ licencji:box
Liczba użytkowników:1 szt.
Format nośnika:cd
Wersja produktu:7.3

INSERT GT

W ofercie posiadamy wszystkie produkty firmy INSERT. Do zakupionego u nas oprogramowania zapewniamy wdrożenie, szkolenia, konfigurację dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika, stały nadzór serwisowy. więcej »
Dodano: 2013-09-10
Insert

Oprogramowanie dla firm

 Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm: proponujemy Państwu oprogramowanie dla firm specjalistyczne, biurowe, księgowe. Ponadto oferujemy serwis, który udziela pomocy przy rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem. więcej »
Dodano: 2013-09-04
Brak danych

AVG PC TuneUp

 AVG PC TuneUp

Pc TuneUp to fantastyczny program, który służy do optymalizacji i przyspieszenia pracy komputera. Jest szczególnie ceniony przez zapalonych graczy, a także użytkowników, których wiedza o funkcjonowaniu systemów komputerowych jest niewielka. Można wykupić pełną, komercyjną wersję lub skorzystać z wersji testowej dostępnej na stronie http://www.avg.pl/pobierz/avg_tuh/avg-pctuneup_trial Program wpływa na następujące cechy komputera: przyspiesza działanie gier i innych aplikacjisprawia, że filmy działają płynniejzwiększa szybkość ładowania plikówzwiększa szybkość dostępu do internetuzwalnia wolne miejsce na dyskuczyści pliki rejestruzwiększa szybkość dyskupomaga trwale usunąć plikizapewnia ochronę prywatnościmonitoruje stan dysku twardego więcej »
Dodano: 2013-08-12
AVGCena: 148 zł

AVG Internet Security

 AVG Internet Security

Nowoczesny i kompletny pakiet skutecznej ochrony antywirusowej, chroniący przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Przeznaczony dla ochrony domu i do małej firmy. Dostępny w wersji od 1 do 10 stanowisk, na rok, dwa oraz trzy lata. Możliwy do zakupienia w wersji online oraz wersji pudełkowej. Działanie programu można wypróbować przez 30 dni ZA DARMO. Wystarczy pobrać wersję TRIAL ze strony: http://www.avg.pl/dom/avg_isc/avg-internet-security-2013 Zalety działania AVG Internet Security: ochrona przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowychochrona przestrzeni dysku twardegominimalne obciążenie pracy komputeraszybsze ładowanie filmówochrona antyspamowaochrona firewalltryb gry inteligentne skanowanie automatyczna naprawadarmowa pomoc techniczna więcej »
Dodano: 2013-08-12
AVGCena: 180.88 zł

Shadow Protect

 Shadow Protect

Regularne tworzenie kopii danych oraz przechowywanie ich w bezpiecznym miejscu ma kluczowe znaczenie. Istotne jest też to, aby system tworzenia kopii zapasowych był jak najbardziej zautomatyzowany by uwolnić się od pamiętania o konieczności wykonania poszczególnych operacji. Rozwiązania do backupu i szybkiego przywracania danych po awarii firmy firmy Storage Craft obsługują zarówno serwery fizyczne i wirtualne jak i desktopy i notebooki. Rozwiązania firmy Storage Craft na tle innych wyróżniają się krótkim czasem odtwarzania danych. Dzięki wykorzystaniu szeregu unikalnych technologii, które służą właśnie przyspieszeniu odtwarzania danych, czas potrzebny do odzyskania dostępu do danych – niezależnie od ich ilości - ograniczony jest do absolutnego minimum. więcej »
Dodano: 2013-08-05
Storage Craft

R2płatnikPRO

R2płatnikPRO to oparty na serwerze SQL program kadrowo-płacowy. System umożliwia zarządzanie kadrami i strukturą organizacyjną firmy, naliczanie wynagrodzeń oraz automatyczne rozliczenia z urzędem skarbowym i ZUS. Wdrożenie systemu jest łatwe, a program pracuje wydajnie i stabilnie w sieciach komputerowych oraz zawiera zaawansowane mechanizmy zabezpieczające przed nieuprawnionym dostępem do informacji zapisanych w bazie danych. więcej »
Dodano: 2013-07-26
Reset2 Sp. z o.o.

RAKS SQL

Pakiet RAKSSQL przeznaczony jest dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Składa się z kilkunastu modułów, które mogą funkcjonować samodzielnie lub w całości - tworząc jeden system. Zapewnia to możliwość pracy jednostanowiskowej lub pracy w sieci, w tym również pracy zdalnej przez Internet. więcej »
Dodano: 2013-07-26
RAKS Sp. z o.o.

Small Busines

 Small Busines

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika. WYBRANE ZALETY PROGRAMU SMALL BUSINESS: stabilna praca w środowisku Windows (9x, ME, 2000, NT, XP, Vista, Windows7) niewielkie wymagania sprzętowe współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.) łatwość wdrożenia i obsługi telefoniczna pomoc techniczna tworzy liczne raporty i analizy obsługuje karty rabatowe eksport/import danych w różnych formatach komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet łatwa edycja wyglądu dokumentów współpraca z Płatnikiem zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych więcej »
Dodano: 2013-07-15
Symplex

Subiekt GT

 Subiekt GT

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. więcej »
Dodano: 2013-07-15
Insert

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Kaspersky Internet Security / Anti Virus 1PC/2PC/3PC/5PC

Oprogramowanie Anty wirusowe Kaspersky w wersji Anti-Virus oraz Internet Security Aktualne ceny zawsze dostępne na aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28998099 więcej »
Dodano: 2013-07-13
Kaspersky

Subiekt GT - system sprzedaży

 Subiekt GT - system sprzedaży

Subiekt GT to kolejna wersja znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki szerokiej funkcjonalności i intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane rozwiązania techniczne i biznesowe sprawiają, że Subiekt to bardzo często w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży. Subiekt GT jest sprawnym i wygodnym systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego. Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. więcej »
Dodano: 2013-07-12
InsertCena: 847.77 zł

INTELLECT BI Business Intelligence

INTELLECT BI to otwarty system, dostarczający potrzebnych danych, które są zbierane z innych systemów transakcyjnych i gromadzone w jednej, wspólnej bazie, a następnie wykorzystywane i przetwarzane na niezbędną do zarządzania przedsiębiorstwem wiedzę. Wykorzystując czytelne i łatwe w interpretacji wykresy osoba zarządzająca jest w stanie dojść do fundamentalnych dla działania danego podmiotu wniosków. Dzięki naszemu rozwiązaniu klient dostaje kompleksową wiedzę na temat swojej działalności. Jest w stanie wyliczyć rentowność poszczególnych segmentów firmy, wyeliminować bądź zmodyfikować te, które przynoszą straty. więcej »
Dodano: 2013-07-09
2intellect.com S.A.

Klasa produktu:Bisiness Intelligence

QR.Sagiton

 QR.Sagiton

QR.SAGITON jest narzędziem, które poza generowaniem kodów, będzie nimi zarządzało i monitorowało ich użycie. Oprogramowanie dostępne będzie z każdej przeglądarki internetowej, także mobilnej w tablecie czy samrtphonie. Każdy użytkownik będzie miał swój profil, do którego będzie się logował przy pomocy adresu email. Interfejs graficzny dla każdego profilu zaprojektowany jest tak, aby korzystanie z niego było intuicyjne i przyjemne. GENERATOR Oprogramowanie może generować kody w formatach umożliwiających ich wykorzystanie zarówno na stronach internetowych jak i na billboardach. KAMPANIE Funkcjonalność ułatwia zarządzanie wygenerowanymi kodami. Grupowanie ich w kampanie daje możliwość raportowania użycia grup kodów. DYNAMICZNY KOD QR Wygenerowany dynamiczny kod QR pozwala na zmianę treści, do której kieruje kod nawet PO JEGO WYDRUKOWANIU. STRATEGIA Nasz program umożliwia planowanie strategii użycia dynamicznych kodów i całych kampanii ze względu na czas lub miejsce zeskanowania. więcej »
Dodano: 2013-06-18
Sagiton - implementing ideas

Program do faktur R2faktury MAXI, z magazynem

 Program do faktur R2faktury MAXI, z magazynem

R2faktury to program komputerowy przeznaczony do obsługi sprzedaży i magazynu. Umożliwia szybkie wystawianie faktur oraz ich szczegółowe rozliczanie. Prowadzi magazyn i umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych (PZ, MM, WZ, RW, PR). Umożliwia rozliczanie płatności przy pomocy raportów kasowych i bankowych. Prowadzi rozrachunki z kontrahentami, pomaga w windykacji należności oraz ogranicza obrót z nierzetelnymi kontrahentami. Umożliwia szczegółową analizę prowadzonej działalności za pomocą rozbudowanych statystyk i definiowalnych zestawień. Cena oferowanego pakietu zawiera: Bezterminową licencję na korzystanie z programu R2faktury MAXI z magazynem dla 1 firmy i 1 użytkownikaPoradnik „Szybki start z programem R2faktury”Certyfikat potwierdzający legalność programuRoczny serwis i aktualizacje programuKsiążkę (ponad 250 stron) zawierająca szczegółową instrukcję oraz opis funkcji programu więcej »
Dodano: 2013-06-17
Reset2Cena: 530 zł

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe pełni ogromną rolę w wyznaczeniu funkcjonalności naszego komputera. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrego systemu operacyjnego. Poprzez włączanie lub odinstalowywanie poszczególnych jego komponentów, możemy dopasować go do naszych upodobań i wymagań. Nasza praca lub studia czy hobby, wymagają często posiadania i zainstalowania na dysku specjalistycznych programów, takich jak chociażby edytory tekstów czy arkusze kalkulacyjne, a w wolnych chwilach wielu z nas chętnie przeniesie się w wirtualny świat gier komputerowych.